Bank of America heeft maandag het koersdoel voor Wolters Kluwer verlaagd van 99,00 naar 95,00 euro, maar met handhaving van het koopadvies. Dit bleek uit een sectorrapport van de Amerikaanse bank.
Het aandeel is volgens Bank of America “extreem goedkoop”. Het databedrijf is goedkoper dan 80 procent van de aandelen uit de Stoxx 600. “Het bedrijf is divers en defensief.”
De halfjaarcijfers zullen vermoedelijk niet de aanjager worden voor een sterk koersherstel, denken de analisten van de bank, maar anderzijds moet de groei wel enorm zijn verslechterd om de huidige waardering te kunnen rechtvaardigen.
“En dat lijkt onwaarschijnlijk”, volgens de analisten, die verwachten dat Wolters Kluwer de outlook zal handhaven bij de cijfers op 5 augustus.
Bank of America denkt verder dat Wolters Kluwer nog jarenlang met 5 tot 6 procent per jaar zal blijven groeien.
Sectorgenoot RELX is door Bank of America geselecteerd als één van 25 aandelen die dit jaar de beste kansen bieden. De bank heeft een koopadvies met een ongewijzigd koersdoel van 38,50 Britse pond.
Op een lichtrood Damrak won Wolters Kluwer 0,4 procent op 60,72 euro, terwijl RELX 0,1 procent steeg naar 28,44 euro.



