KBC Securities heeft het koersdoel voor BE Semiconductor Industries verhoogd van 150 naar 225 euro, maar verlaagde het advies van Houden naar Reduceren. Dit bleek vrijdag uit een rapport van analist Thibault Leneeuw.
De analist is positief over de adoptie van hybrid bonding in logic, maar hij is voorzichtiger ten aanzien van de geheugenmarkt. Leneeuw merkte op dat de standaardeisen in dit segment wellicht worden opgerekt, omdat de branche liever kiest voor bewezen succes dan potentiële efficiëntiewinst met gebruik van hybrid bonding.
“Hoewel we vertrouwen hebben in een zeer sterke winstgroei in de komende vijf jaar, geloven we dat dit uiteindelijk zal worden gevolgd door een normalisatie, in lijn met de historische cyclus”, aldus Leneeuw.
Zelfs als de winst per aandeel met 880 procent zou stijgen tot 2030, zoals de consensus verwacht, dan nog zou met een terugkeer naar de oude multiples de waardering van Besi lager liggen dan de huidige koers, benadrukte de analist.
Overnamefantasie kan op korte termijn een aanjager voor de koers blijven, gaf Leneeuw nog mee.
Het aandeel Besi daalde vrijdag met 3,2 procent naar 280,00 euro.



