Het aandeel Fagron had maandag een goede dag en eindigde 6,6% procent hoger op 17.55 euro. De laatste, vergelijkbare grote stijging was op 23 november vorig jaar, toen het aandeel met 8.4% steeg.
Afgelopen vrijdag hebben investeerders Waterland en Baltisse hun aandelenposities in de toeleverancier aan apotheken volledig verkocht en dit haalt volgens NIBC de verkoopdruk van Fagron weg. Beleggers kunnen zich nu weer richten op de interessante beleggerscasus van Fagron en de toekomstige winstgroei van het bedrijf.
De omzet in het aandeel Fagron was maandag hoog. Totaal werd er gekocht en verkocht voor ongeveer 20 miljoen euro in het aandeel, wat overeenkomt met negen keer de gemiddelde omzet per dag.
Volgens Investtech ziet het er technisch goed uit voor Fagron. “Het aandeel is trendmatig positief op de middellange termijn en een verdere stijging is waarschijnlijk.”
Bron: Investtech




